phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kamieńsku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kamieńsku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także cecha, która potwierdza przewagę dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu stale kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się użyciem wyłącznie surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład minimalną spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zaufanych sprzedawców trociny, dzięki czemu jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego surowca. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Kamieńsk oraz całej Polsce, zapewniając jego optymalną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie mieszkania lub przedsiębiorstwa stanowi jedno z kluczowych zadań na okres zimowy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem wydajnego pelletu. W ostatnim czasie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę podstawowych czynników. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi metodami, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest pożądane w szczególności wśród osób oczekujących minimalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby wykorzystywane materiały cechowały się odpowiednimi parametrami. Tylko takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź usterki. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne wymagania, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy także pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Kamieńsku prowadzimy od dawna – zapraszamy do nabycia materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zapotrzebowaniem, które stale rośnie. Nie jest to zaskoczenie, gdyż tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością oraz ekologią wykorzystania, jak również dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Podczas wyboru pelletu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by przede wszystkim wybierać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością produktu, co sprawia, że jego wykorzystanie może być uznane za trafioną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest skuteczne i gwarantuje odpowiednią ilość temperatury podczas spalania, które równo rozprowadza się po pokojach. Klientów w Kamieńsku gorąco zachęcamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania i potrzeby dzisiejszych klientów. Materiał opałowy wyróżnia się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Należy także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na otoczenie, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z trocin drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne zasady kooperacji, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Kamieńsku oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kamieńsk

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet opałowy to świetny wybór. Może być użyty do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów biznesowych, gdyż to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Ogromne działanie w branży pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do