phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Czechowicach-Dziedzicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Czechowicach-Dziedzicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom i weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, sumiennie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem tylko surowców wolnych od nieczystości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co przekłada się na na przykład niską spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zaufanych dostawców trociny, dzięki czemu jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy używanego przez nas materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Czechowicach-Dziedzicach oraz licznych regionach Polski, dbając o jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Ekologiczne oraz sprawdzone metody ogrzewania domu czy firmy to jedno z podstawowych zadań na okres zimy, który kojarzy się między innymi z poszukiwaniem wydajnego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych powodów. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest cenione szczególnie wśród osób skupiających się na optymalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo cechowało się najwyższą jakością. Wyłącznie tak można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji lub awarii. Sprzedawany przez nas TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wymagania, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy jednocześnie zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Czechowicach-Dziedzicach prowadzimy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu opału oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą renomą i zapotrzebowaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że taki opał wyróżnia się ekonomią i ekologią wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru materiału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, tak by zakup spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy pamiętać, by w szczególności wykorzystywać produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego zakup może być uznany za doskonałą inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest efektywne i gwarantuje pożądaną ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po budynku. Kupujących w Czechowicach-Dziedzicach gorąco zachęcamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania oraz życzenia współczesnych klientów. Paliwo cechuje się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Należy także podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu dla środowiska naturalnego, gdyż to materiał produkowany z trocin drewna iglastego i wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe warunki partnerstwa, a jednocześnie optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Czechowicach-Dziedzicach oraz w całej Polsce – już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Czechowice-Dziedzice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet workowany to idealny wybór. Może być użyty do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań i obiektów przemysłowych, gdyż jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Spore działanie w tym sektorze pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do