phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Rumi.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Rumi i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Klienci mieszkający na terenie miasta Rumia, mają możliwość zakupienia TOP pelletu, wytwarzanego z trocin drewna iglastego. Jest to produkt wysokiej jakości, o czym świadczy nadany mu certyfikat - EN Plus A1. Pellet premium nie jest poddawany sprawdzeniu jedynie raz, a cyklicznie. Przeprowadzane audyty są dla klienta dowodem na to, iż pellet drzewny jest utrzymywany cały czas na wysokim poziomie, jeśli chodzi o jego właściwości. Oferowany przez nas pellet opałowy jest produkowany jedynie z trocin odpadowych lub też z wiórów tartacznych, które nie są w żaden sposób zanieczyszczone. Tworzymy markę premium, dzięki czemu nasz pellet workowany cechuje się znacznie wyższymi parametrami niż inne produkty, które są dostępne na rynku. W Rumi dla klientów dostępny jest dobry pellet, mający także korzystną cenę. Jest ona stosunkowo niska mając na uwadze ceny pelletu oferowanego przez innych producentów, którzy nie spełniają aż tak wysokich norm. Aby poznać dobry pellet, warto porównać sobie parametry nasze oraz innych dostawców, prowadzących sprzedaż pelletu.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Pellet jest materiałem, który zyskuje na popularności przede wszystkim wśród osób, które cenią sobie ekonomiczne rozwiązania. Ogrzewanie przy jego pomocy jest znacznie korzystniejsze pod względem cenowym niż korzystanie z pieca na gaz, olej czy też z dość drogiego ogrzewania elektrycznego. Piec na pellet początkowo jest dużą inwestycją, jednak z czasem wszystko zwraca się w postaci zaoszczędzonych pieniędzy oraz brakiem niebezpiecznych związków trafiających wprost do atmosfery. Kotły na pellet mogą być zasilane jedynie przez pellet i to wysokiej jakości. Wówczas nie będą one niszczały, korodowały i nie dojdzie do żadnych innych uszkodzeń. Dobry pellet dobre pozostawia popiół na poziomie 0,2-0,6%. Dlatego też należy szukać produktów, które będą opatrzone certyfikatem EN Plus A1. Ogrzewanie pelletem ma mnóstwo plusów. Przede wszystkim nie wytwarza zbyt dużej ilości smogu i powstaje z naturalnych resztek. Nie prowadzi się specjalnych wycinek drzew w celu jego tworzenia.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Podczas spalania pelletu wytwarza się jedynie niewielka ilość substancji szkodliwych, w odróżnieniu do innych materiałów, przykładowo popularnego węgla. Z tego względu obecnie bardzo często służy on nie tylko do ogrzewania domów prywatnych, ale również i obiektów firmowych. Opinie o pellecie są zatem bardzo pozytywne i wielu klientów zmienia swoje tradycyjne piece, na kotły na pellet. Jednak pellet opałowy może znacznie różnić się między sobą jakością. Bardzo istotna w trakcie wybierania produktu jest przede wszystkim kaloryczność produktu, cena pelletu oraz czy posiada on niezbędny certyfikat EN Plus A1. Jeśli pellet nie spełnia norm, wówczas jest on niebezpieczny dla kotła, można spowodować jego zniszczenie oraz utratę gwarancji udzielanej przez producenta. Spalanie pelletu jest korzystne, jednak należy podchodzić do tego rozsądnie. Na terenie Rumi mogą Państwo zakupić pellet spełniający wszelkie wymagane normy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

TOP pellet drzewny musi spełniać pewne normy, a zatem posiadać certyfikat EN Plus N1, mieć wysoką kaloryczność, niską wilgoć i istotne jest także to, aby był on workowany. Jest to produkt najwygodniejszy w transporcie, a my obecnie oferujemy jedynie pellet workowany. Producent pelletu bazuje na trocinach drzewa iglastego, które stanowią odpad. Sprzedaż pelletu najwyższej jakości, jest przez nas prowadzona na terenie Rumi. Pellet cena za tonę - jak to przedstawia się u nas? Jest ona bardzo korzystna względem innych ofert i biorąc również pod uwagę to, jak wysokiej jakości produkt oferujemy.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Rumia

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

TOP pellet drzewny w wielu gospodarstwach domowych, jest podstawowym sposobem ogrzewania większości pomieszczeń. Z powodzeniem można jednak korzystać z niego również w firmach. Obecnie pellet drzewny oferowany przez nas, jest możliwy do zakupienia go na naprawdę bardzo dobrych warunkach. Pellet ceny hurtowe ma różnorodne, a my sprzedajemy go w najlepszej cenie za tonę. Hurt pellet to najlepsza okazja do tego, aby zaoszczędzić na materiałach opałowych. Mają one bardzo niską zawartość popiołu oraz wilgoci, wysoką kaloryczność i to wszystko jest dostępne na terenie miasta Rumia.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do