phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Pierzchnicy.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Pierzchnicy i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom i audytom jakościowym stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z wyłącznie surowców pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co oznacza na przykład minimalną spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zaufanych dostawców drewna, wskutek czego mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej jakości tego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Pierzchnica oraz całej Polsce, gwarantując jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Naturalne i bezpieczne ogrzewanie domu bądź przedsiębiorstwa to jedno z podstawowych zadań na okres zimowy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem solidnego pelletu. Aktualnie ten materiał opałowy zyskuje na coraz większej popularności przez parę podstawowych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania innymi metodami, także z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione w szczególności w przypadku osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby wykorzystywane materiały charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Jedynie w taki sposób możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy usterki. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie możemy także pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Pierzchnica realizujemy od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu produktu oraz do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki są najistotniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą renomą i uznaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego typu materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury podczas spalania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału warto przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakup spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by także wybierać produkty z odpowiednimi oznaczeniami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością produktu, co zapewnia, że jego wybór stanowi doskonałą inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest niezawodne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Pierzchnicy serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Materiał charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na przyrodę, jako że jest to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady partnerstwa, a przy tym optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Pierzchnica oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Pierzchnica

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet drzewny stanowi zawsze udany wybór. Może być wykorzystany do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań i budynków biznesowych, ponieważ to opał o szerokim zastosowaniu. W roli zaufanego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Spore działanie w tym sektorze pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do