phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Opolu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Opolu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Znajdujący się w naszej ofercie pellet drzewny z serii TOP pellet to produkt wyjątkowy - najwyższej jakości pellet premium produkowany z komponentów najwyższej jakości. O jego najwyższej jakości świadczy certyfikat EN Plus A1, gwarantujący, że nasz pellet opałowy z linii TOP pellet, wytworzony został z wyselekcjonowanych trocin drewna iglastego, posiada najwyższą jakość w niezwykle konkurencyjnej cenie. Aby zagwarantować naszym Klientom najwyższą jakość oferowanego opału, nasz pellet workowany poddajemy regularnym kontrolom jakości w zakresie wszystkich istotnych parametrów. Dzięki temu każda dostawa TOP pelletu wyróżnia się jakością premium. Ma wszystko co, co powinien mieć dobry pellet - jest wydajny, nie spieka się, charakteryzuje się wyjątkowo niską wilgotnością i pozostawia bardzo mało popiołu - na poziomie 0,2-0,6%, a wszystko to przy zachowaniu niskiej ceny pelletu. Sprzedaż pelletu realizujemy również w Opolu - pellet workowany z linii TOP pellet znajdziesz w najlepszych składach opałowych w mieście. Jeśli wolisz kupić produkt bezpośrednio od producenta, nie ma problemu - prowadzimy także sprzedaż pelletu online.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Dlaczego warto wybrać ogrzewanie na pellet? Czym charakteryzuje się ten opał? Pellet to nowatorskie paliwo, które może być wykorzystywane zarówno w piecach centralnego ogrzewania, jak i w domowych kominkach. Jego wartość cieplna jest równa tej, którą zapewnia drewno. Co więcej, piec na pellet jest bardzo wygodny w użyciu - produkowany w postaci wygodnego w przechowywaniu granulatu. Dobry pellet przy wysokiej wartości opałowej pozostawia minimalną ilość odpadów. Ogrzewanie pelletem jest ekologiczne, niedrogie, wydajne i wygodne. Kotły na pellet zaprojektowane są w sposób umożliwiający szybkie pobieranie opału z odległości nawet kilkudziesięciu metrów - dzięki specjalnym przewodom i wyposażeniu w palniki z podajnikami pneumatycznymi możliwe jest przechowywanie paliwa w silosie umieszczonym na zewnątrz ogrzewanego budynku. Piece ze zintegrowanym zasobnikiem automatycznie pobierającym paliwo umożliwiają efektywne ogrzewanie przez kilka dni, dzięki czemu zyskujesz więcej czasu na to, co naprawdę lubisz robić.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet to paliwo wygodne, wydajne i ekologiczne - nic więc dziwnego, że jest to obecnie jest z najpopularniejszych paliw. Na uwagę zasługuje także niewysoka cena pelletu. Pellet opałowy równie chętnie wybierany jest do ogrzewania biurowców i budynków użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych, jak i do gospodarstw domowych. Można nim palić zarówno w kotłach CO, jak i w kominkach. Najlepszą rekomendacją są pozytywne opinie o pellecie, które znajdziesz zarówno na stronach internetowych producentów oferujących sprzedaż online, w serwisach dystrybutorów, jak i na portalach branżowych. Kupując pellet zwróć uwagę, czy produkt posiada certyfikat EN Plus A1 - jest on obecnie wymagany przez niemal wszystkich producentów kotłów. Istotna jest wysoka kaloryczność pelletu oraz ilość pozostawianego popiołu - dobry pellet to taki, który zostawia jedynie około 0,2-0,6% odpadów.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Naszym klientom z Opola oferujemy ekologiczne, wydajne i wygodne paliwo, jakim jest pellet drzewny, zaopatrzony w certyfikat EN Plus A1. Produkcja pelletu z linii TOP pellet opiera się na wyselekcjonowanym materiale - zrębkach trociny odpadowej lub wiórów tartacznych, bez zanieczyszczeń. Sprzedaż pelletu prowadzimy w największych składach opałowych w mieście, a także online. Kupując bezpośrednio u nas możesz mieć pewność, że cena za tonę pelletu będzie najniższa. Jeśli masz pytania o nasz TOP pellet, jego właściwości, parametry i użyteczność, producent pelletu chętnie bezpośrednio odpowie na każde z nich - napisz do nas.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Opole

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Kupuj w Opolu pellet drzewny z renomowanej serii TOP pellet bezpośrednio od producenta. Oferujemy hurt pelletu najlepszy jakości - produkt workowany, o wysokim wskaźniku kaloryczności, pozostawiający minimum odpadów, produkowany z wyselekcjonowanych odpadów drzewnych pozbawionych zanieczyszczeń - bazujemy na sprawdzonych, stałych dostawcach surowca, dlatego wysoka jakość naszego pelletu od lat utrzymuje się niezmiennie na najwyższym poziomie. Na nasz TOP pellet oferujemy konkurencyjne ceny hurtowe.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do