phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Pniewach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Pniewach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się wysokimi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik, który potwierdza wyższość naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się użyciem jedynie surowców pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co gwarantuje między innymi minimalną podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zweryfikowanych sprzedawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej klasy używanego przez nas materiału. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Pniewy oraz wielu regionach Polski, zapewniając jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne oraz niezawodne metody ogrzewania domu lub przedsiębiorstwa stanowi jedno z kluczowych zadań na okres zimowy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem właściwego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru podstawowych czynników. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi sposobami, także sieciowego, przez co jest cenione w szczególności w przypadku osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by wykorzystywane paliwo charakteryzowało się wysoką jakością. Jedynie tak mamy szansę uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub usterki. Sprzedawany u nas TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy również nie wspomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Pniewach prowadzimy od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu produktu oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zapotrzebowaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że tego typu opał wyróżnia się ekonomią oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko w trakcie spalania, jak również dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed wyborem produktu warto przeczytać opinie o pellecie, aby towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy przede wszystkim kupować materiały z właściwymi oznaczeniami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego zastosowanie stanowi idealną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest wydajne i gwarantuje odpowiednią ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Pniewach serdecznie zapraszamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Opał odznacza się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie dla otoczenia, jako że jest to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych lub wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne warunki kooperacji, jak też korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Pniewy oraz w całym kraju, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Pniewy

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet drzewny stanowi świetny wybór. Można go użyć do ogrzewania budynków prywatnych i obiektów biznesowych, jako że jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Wieloletnie doświadczenie w tym sektorze pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do