phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców we Włodawie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS we Włodawie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom oraz audytom dotyczącym jakości nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem wyłącznie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co zapewnia na przykład niewielką podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych sprzedawców trocin, dzięki czemu jesteśmy pewni jak najwyższej klasy używanego przez nas surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Włodawa oraz całym kraju, utrzymując jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Naturalne i sprawdzone metody ogrzewania mieszkania czy przedsiębiorstwa to jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się w szczególności z zakupem najlepszego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych powodów. Jednym z nich jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi surowcami, a nawet z sieci ciepłowniczej, przez co jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących optymalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by zakupione paliwo cechowało się najwyższą jakością. Wyłącznie takim sposobem mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub uszkodzenia. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy przy tym nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Włodawa prowadzimy od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia opału i do kierowania do nas pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki mają największe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą popularnością i zainteresowaniem, które nieustannie wzrasta. Nie jest to niczym zaskakującym, jako że taki materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem i ekologią użytkowania, jak również szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak również obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do otoczenia, którą można porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem materiału warto przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony przedmiot spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by w szczególności wykorzystywać produkty z odpowiednimi atestami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością produktu, co powoduje, że jego wybór stanowi idealną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest wydajne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury podczas spalania, które jednolicie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów we Włodawie gorąco zachęcamy do kupna produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał opałowy cechuje się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu dla środowiska naturalnego, gdyż jest to materiał wytwarzany z trocin drzew iglastych lub ścinek z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki partnerstwa, a także atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu we Włodawie oraz w całym kraju – już dziś zachęcamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Włodawa

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet drzewny to świetny wybór. Można go zastosować do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie gospodarstw domowych oraz obiektów firmowych, ponieważ to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Ogromne doświadczenie w branży pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do