phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Nieszawie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Nieszawie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się optymalnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje między innymi minimalną podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trociny, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej jakości tego surowca. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Nieszawie oraz całej Polsce, zapewniając jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Ekologiczne oraz bezpieczne metody ogrzewania domu bądź firmy stanowi jedno z kluczowych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem właściwego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zyskuje coraz większą popularność z kilku ważnych czynników. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, dlatego jest pożądane szczególnie wśród osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie w taki sposób możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub uszkodzenia. Sprzedawany u nas TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne wymagania, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można także pominąć tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Nieszawa realizujemy od dawna – zachęcamy do nabycia opału oraz do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki są najważniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz zainteresowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż tego typu opał odznacza się ekonomią oraz ekologią używania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem pelletu należy przeczytać opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy przede wszystkim wybierać produkty z właściwymi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością materiału opałowego, co sprawia, że jego wykorzystanie może być uznane za trafioną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po budynku. Klientów w Nieszawie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy cechuje się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest także podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na przyrodę, jako że jest to materiał wytwarzany z trocin drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady partnerstwa, jak też niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Nieszawie oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Nieszawa

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet workowany to doskonały wybór. Można go zastosować do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie domów, mieszkań oraz budynków przemysłowych, ponieważ to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do