phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Bieżuniu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Bieżuniu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha oferowanego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom oraz audytom dotyczącym produktu stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem wyłącznie materiałów wolnych od nieczystości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami, co zapewnia między innymi minimalną podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zaufanych sprzedawców trociny, dzięki czemu mamy pewność w kwestii doskonałej jakości tego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Bieżuniu oraz wielu regionach kraju, zapewniając jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych składach opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Naturalne i niezawodne metody ogrzewania mieszkania lub innego budynku stanowi jedno z najistotniejszych zadań na okres zimowy, który wiąże się w szczególności z szukaniem najlepszego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje na coraz większej popularności ze względu na kilka istotnych czynników. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi metodami, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest cenione zwłaszcza w przypadku osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby zakupione materiały charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Tylko tak można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź awarii. Sprzedawany przez nas TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne regulacje, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie możemy przy tym pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Bieżuń prowadzimy od wielu lat – zachęcamy do nabycia materiału opałowego oraz do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego typu materiał opałowy odznacza się opłacalnością oraz ekologią spalania, jak również wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak również budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. W momencie wyboru materiału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony przedmiot spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy pamiętać, by także wybierać produkty certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością opału, co powoduje, że jego wykorzystanie stanowi udaną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i zapewnia odpowiednią ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Bieżuniu serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy wyróżnia się świetną kalorycznością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Warto również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na naturę, gdyż jest to materiał produkowany z trocin drewna iglastego lub ścinek z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady współpracy, a jednocześnie optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Bieżuniu oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Bieżuń

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet workowany to idealny wybór. Można go użyć do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie gospodarstw domowych oraz obiektów przemysłowych, ponieważ to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Długotrwałe doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do