phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Rąbce-Zdroju.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Rąbce-Zdroju i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik, który podkreśla przewagę naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom oraz audytom dotyczącym produktu stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, dokładnie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem tylko trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami, co zapewnia między innymi niską spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zweryfikowanych dostawców trociny, wskutek czego jesteśmy pewni doskonałej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Rabka-Zdrój oraz całym kraju, utrzymując jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i bezpieczne ogrzewanie mieszkania lub przedsiębiorstwa stanowi jedno z podstawowych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Obecnie ten opał zdobywa coraz większe uznanie z kilku istotnych czynników. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania innymi metodami, także sieciowego, ze względu na to jest pożądane zwłaszcza wśród osób koncentrujących się na minimalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały cechowały się odpowiednimi parametrami. Tylko w ten sposób możemy uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy bądź uszkodzenia. Sprzedawany przez naszą firmę TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można jednocześnie nie uwzględnić tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Rąbce-Zdroju realizujemy już od dawna – zachęcamy do zakupu produktu oraz do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i uznaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie jest to niczym zaskakującym, przez to, że tego rodzaju opał wyróżnia się niskim kosztem i ekologią spalania, jak też szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Podczas wyboru pelletu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy również stawiać na materiały certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą opału, co gwarantuje, że jego zakup stanowi świetną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest skuteczne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła w trakcie spalania, które równo rozprowadza się po pomieszczeniach. Kupujących w Rąbce-Zdroju gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Pellet charakteryzuje się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy także wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na naturę, ponieważ to opał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych i wiórów z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy świetne warunki partnerstwa, a przy tym optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Rąbce-Zdroju oraz w całym kraju, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Rabka-Zdrój

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet workowany stanowi idealny wybór. Może być zastosowany do ogrzewania budynków prywatnych i budynków biznesowych, gdyż to paliwo o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do