phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Piechowicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Piechowicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się wysokimi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który potwierdza wyższość sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, dokładnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co oznacza na przykład niską spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie sprawdzonych dostawców drewna, przez co jesteśmy pewni doskonałej klasy tego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Piechowice oraz całym kraju, dbając o jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Naturalne i sprawdzone ogrzewanie domu lub firmy stanowi jedno z podstawowych zagadnień na okres zimy, który wiąże się na przykład z poszukiwaniem właściwego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje na coraz większej popularności przez kilka istotnych powodów. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, przez co jest doceniane zwłaszcza wśród osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką zawartość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by wykorzystywane paliwo cechowało się świetną jakością. Tylko w taki sposób mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji czy awarii. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można przy tym zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Piechowice prowadzimy od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą renomą i zapotrzebowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego typu opał charakteryzuje się niskim kosztem oraz ekologią użytkowania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania domów, jak też obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Podczas wyboru pelletu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy w szczególności wykorzystywać produkty z właściwymi poświadczeniami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością opału, co sprawia, że jego wykorzystanie może być uznane za trafioną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i gwarantuje odpowiednią ilość temperatury w trakcie spalania, które w jednolity sposób rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Piechowicach serdecznie zachęcamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co potwierdza, że może spełnić wszelkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Paliwo odznacza się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Warto także podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na przyrodę, ponieważ to materiał produkowany z trocin drzew iglastych oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne warunki współpracy, jak też optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Piechowice oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zachęcamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Piechowice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet drzewny to doskonały wybór. Można go wykorzystać do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie pomieszczeń prywatnych oraz budynków firmowych, ponieważ jest to paliwo o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do