phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Makowie Podhalańskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Makowie Podhalańskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom oraz audytom dotyczącym jakości stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem jedynie materiałów pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co oznacza między innymi niewielką spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zaufanych sprzedawców drewna, wskutek czego mamy pewność w kwestii doskonałej jakości wykorzystywanego surowca. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Makowie Podhalańskim oraz licznych regionach Polski, zapewniając jego najwyższą jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych składach opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i niezawodne ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z głównych zadań na czas zimy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru ważnych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, co sprawia, że jest pożądane szczególnie w przypadku osób oczekujących optymalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały charakteryzowały się doskonałą jakością. Jedynie tak możemy ochronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy bądź usterki. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wytyczne, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można także nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Makowie Podhalańskim prowadzimy już od dawna – zapraszamy do nabycia produktu oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i uznaniem, które cały czas się rozwija. Nie jest to niczym zaskakującym, gdyż tego typu opał wyróżnia się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury w trakcie użytkowania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów do powietrza, którą można porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed wyborem pelletu należy przeczytać opinie o pellecie, żeby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto również wykorzystywać produkty z odpowiednimi poświadczeniami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego zastosowanie stanowi idealną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest skuteczne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Kupujących w Makowie Podhalańskim gorąco zachęcamy do kupna opału - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania oraz życzenia współczesnych nabywców. Materiał opałowy odznacza się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto również powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie dla natury, gdyż to opał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki współpracy, jak też niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Maków Podhalański oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zachęcamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Maków Podhalański

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet workowany to doskonały wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków przemysłowych, gdyż jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Długotrwałe działanie w tym sektorze pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do