phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Nowej Rudej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Nowej Rudej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co gwarantuje między innymi niewielką podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zaufanych sprzedawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej jakości używanego przez nas materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Nowa Ruda oraz wielu regionach Polski, utrzymując jego idealną jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez naszą firmę pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Naturalne oraz sprawdzone ogrzewanie pomieszczeń domowych lub firmowych to jedno z głównych zadań na okres zimy, który kojarzy się między innymi z zakupem najlepszego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę podstawowych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi metodami, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest doceniane zwłaszcza wśród osób koncentrujących się na minimalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby zakupione materiały cechowały się odpowiednią specyfikacją. Jedynie takim sposobem można uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub awarii. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy przy tym nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Nowa Ruda realizujemy już od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu opału i do kierowania do nas pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i uznaniem, które cały czas wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że taki opał wyróżnia się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska podczas wykorzystania, a także szerokim zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania domów, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów do powietrza, którą możemy przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. W momencie wyboru pelletu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy także kupować materiały z właściwymi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą produktu, co sprawia, że jego zastosowanie stanowi idealną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po pomieszczeniach. Klientów w Nowej Rudej serdecznie zachęcamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania i życzenia współczesnych nabywców. Paliwo cechuje się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu dla środowiska naturalnego, ponieważ jest to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drewna iglastego lub ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki kooperacji, a także atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Nowej Rudej oraz w całym kraju – już dziś zapraszamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Nowa Ruda

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet drzewny to świetny wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania pomieszczeń prywatnych i budynków firmowych, gdyż to opał o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Wieloletnie doświadczenie w tym sektorze pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do