phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Mikołajkach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Mikołajkach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom oraz audytom dotyczącym produktu nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, sumiennie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem wyłącznie surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co oznacza na przykład niewielką spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zaufanych sprzedawców trocin, dzięki czemu mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości używanego przez nas materiału. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w Mikołajkach oraz wielu regionach kraju, zapewniając jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Przyjazne naturze oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie mieszkania bądź przedsiębiorstwa stanowi jedno z kluczowych zadań na czas zimowy, który kojarzy się między innymi z poszukiwaniem wydajnego pelletu. Aktualnie ten opał zyskuje na coraz większym uznaniu z kilku ważnych czynników. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, ze względu na to jest cenione szczególnie wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by wykorzystywane materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie takim sposobem możemy uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy usterki. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie można jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Mikołajki prowadzimy już od dawna – zachęcamy do kupna materiału opałowego i do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zainteresowaniem, które z roku na rok się rozwija. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego typu materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska w trakcie wykorzystania, jak również szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału warto przeczytać opinie o pellecie, żeby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy również kupować produkty z właściwymi atestami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością produktu, co zapewnia, że jego zastosowanie stanowi udaną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest niezawodne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury podczas spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Mikołajkach serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszystkie wymagania oraz życzenia współczesnych nabywców. Opał cechuje się świetną wydajnością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto także podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na środowisko naturalne, ponieważ jest to opał produkowany z strużyn drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy świetne warunki partnerstwa, a także przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Mikołajki oraz na terenie całego kraju – już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Mikołajki

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet workowany stanowi doskonały wybór. Może być zastosowany do ogrzewania pomieszczeń prywatnych oraz obiektów firmowych, jako że to materiał o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Spore działanie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do