phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Lesznie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Lesznie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się najlepszymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem jedynie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na między innymi niewielką spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zaufanych dostawców trociny, dzięki czemu mamy gwarancję co do doskonałej jakości używanego przez nas materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Lesznie oraz całej Polsce, gwarantując jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Przyjazne środowisku oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie domu bądź innego budynku to jedno z podstawowych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się na przykład z zakupem odpowiedniego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka istotnych czynników. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest pożądane zwłaszcza wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Tylko takim sposobem mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub usterki. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie można przy tym nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Leszno realizujemy już od wielu lat – zapraszamy do zakupu produktu i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz zainteresowaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju opał wyróżnia się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska w trakcie spalania, a także wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów do atmosfery, którą możemy przyrównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed wyborem pelletu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by również kupować materiały certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego wybór może być uznany za świetną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozprowadza się po pomieszczeniach. Kupujących w Lesznie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co podkreśla, że może spełnić wszelkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Warto również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na naturę, jako że to materiał wytwarzany z trocin drewna iglastego oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy świetne warunki współpracy, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Lesznie oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zachęcamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Leszno

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet workowany to świetny wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych oraz obiektów firmowych, gdyż jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Spore działanie w branży pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do