phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Dukli.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Dukli i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także cecha, która podkreśla przewagę dostępnego przez nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki regularnym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, sumiennie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się użyciem wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami, co przekłada się na na przykład minimalną spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie sprawdzonych sprzedawców trociny, wskutek czego mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w Dukli oraz całym kraju, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Przyjazne naturze oraz niezawodne ogrzewanie domu czy innego budynku stanowi jedno z podstawowych zadań na okres zimowy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. W ostatnich latach ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku ważnych powodów. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, dlatego jest pożądane w szczególności wśród osób oczekujących optymalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy awarii. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie można jednocześnie nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Dukli realizujemy już od wielu lat – zapraszamy do nabycia materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz uznaniem, które cały czas się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż taki materiał opałowy wyróżnia się ekonomią i ekologią używania, jak też różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu należy sprawdzić opinie o pellecie, aby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by przede wszystkim kupować materiały z właściwymi certyfikatami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą opału, co sprawia, że jego zastosowanie stanowi doskonałą inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury na etapie spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pokojach. Kupujących w Dukli gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał opałowy cechuje się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Należy również wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na otoczenie, jako że jest to materiał opałowy produkowany z trocin drewna iglastego oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy korzystne zasady partnerstwa, jak również optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Dukla oraz w całej Polsce – już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Dukla

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet drzewny stanowi doskonały wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania gospodarstw domowych i budynków biznesowych, ponieważ to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Długotrwałe doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do