phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Rypinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Rypinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się optymalnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom i audytom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem jedynie materiałów pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi niską podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie sprawdzonych sprzedawców drewna, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej jakości wykorzystywanego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Rypinie oraz licznych regionach kraju, zapewniając jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Naturalne i niezawodne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych oraz firmowych to jedno z najważniejszych zadań na czas zimowy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje na coraz większym uznaniu ze względu na parę ważnych powodów. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi metodami, także sieciowego, ze względu na to jest pożądane w szczególności wśród osób oczekujących optymalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by zakupione materiały cechowały się świetną jakością. Wyłącznie w taki sposób mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź usterki. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie można także pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Rypinie prowadzimy już od dawna, dlatego zapraszamy do zakupu opału oraz do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz zainteresowaniem, które cały czas się rozwija. Nie jest to niczym dziwnym, gdyż tego typu materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko podczas używania, jak również różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak też obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą możemy porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału warto sprawdzić opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy pamiętać, by również stawiać na materiały z właściwymi oznaczeniami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą produktu, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za udaną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest skuteczne i gwarantuje wymaganą ilość temperatury podczas spalania, które równomiernie rozprowadza się po budynku. Kupujących w Rypinie serdecznie zapraszamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i potrzeby współczesnych klientów. Materiał charakteryzuje się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy także wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na przyrodę, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych lub wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne zasady kooperacji, jak również niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Rypinie oraz na terenie całego kraju – już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Rypin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet opałowy to zawsze udany wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania domów, mieszkań i budynków firmowych, jako że to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do