phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Tucznie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Tucznie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się najlepszymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się użyciem jedynie surowców wolnych od nieczystości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co gwarantuje między innymi niską podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zaufanych sprzedawców trocin, wskutek czego mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej klasy używanego przez nas surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Tucznie oraz całym kraju, gwarantując jego idealną jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i bezpieczne ogrzewanie domu czy innego budynku stanowi jedno z kluczowych zadań na okres zimowy, który wiąże się szczególnie z poszukiwaniem najlepszego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zdobywa na coraz większej popularności z kilku kluczowych powodów. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione szczególnie wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby wykorzystywane materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie takim sposobem mamy szansę uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy również pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Tucznie realizujemy już od dawna, dlatego zachęcamy do kupna materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najistotniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że tego typu materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością i ekologią wykorzystania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem opału należy sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakup sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by również stawiać na produkty certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością opału, co powoduje, że jego wybór może być uznany za idealną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła w trakcie spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Tucznie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszelkie wymagania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Paliwo wyróżnia się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na naturę, jako że to opał produkowany z trocin drewna iglastego lub wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zapewnić doskonałe zasady współpracy, a także optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Tuczno oraz na terenie całego kraju – już teraz zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Tuczno

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet workowany to rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania pomieszczeń prywatnych oraz budynków biznesowych, ponieważ jest to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Długotrwałe doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do