phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Praszce.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Praszce i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się wysokimi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom oraz audytom jakościowym nieustannie kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się użyciem wyłącznie trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami, co zapewnia na przykład niską podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko sprawdzonych dostawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej klasy używanego przez nas materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Praszka oraz całym kraju, dbając o jego wysoką jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Ekologiczne i bezpieczne sposoby na ogrzewanie domu bądź przedsiębiorstwa stanowi jedno z podstawowych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem solidnego pelletu. W ostatnich latach paliwo to zdobywa coraz większą popularność ze względu na parę ważnych czynników. Jednym z najistotniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, ze względu na to jest pożądane zwłaszcza wśród osób oczekujących minimalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by zakupione materiały charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie w taki sposób można ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź usterki. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy jednocześnie pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Praszce prowadzimy od dawna – zapraszamy do nabycia materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które stale się rozwija. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością i ekologią wykorzystania, jak też dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania domów, jak również obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do atmosfery, którą można przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. W momencie wyboru opału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby zakup spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto także wykorzystywać produkty certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą produktu, co powoduje, że jego wybór może być uznany za trafioną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest efektywne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury podczas spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pokojach. Kupujących w Praszce serdecznie zapraszamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co potwierdza, że jest w stanie spełnić wszystkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Pellet wyróżnia się wysoką wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie dla otoczenia, gdyż jest to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych i wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki partnerstwa, jak też korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Praszce oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Praszka

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet opałowy stanowi świetny wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła na terenie domów, mieszkań oraz budynków firmowych, ponieważ to materiał o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Długotrwałe doświadczenie w branży pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do