phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Dobrym Mieście.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Dobrym Mieście i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która wyróżnia się najlepszymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom i audytom jakościowym ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi składnikami, co przekłada się na na przykład niewielką podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie sprawdzonych dostawców drewna, wskutek czego jesteśmy pewni doskonałej klasy tego surowca. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Dobre Miasto oraz całej Polsce, zapewniając jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Przyjazne naturze oraz bezpieczne metody ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych oraz firmowych stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się szczególnie z zakupem odpowiedniego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku istotnych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania innymi surowcami, a nawet z sieci ciepłowniczej, przez co jest pożądane szczególnie w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby wykorzystywane materiały cechowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko tak mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne regulacje, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można przy tym nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Dobrym Mieście realizujemy już od wielu lat – zachęcamy do kupna materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie mają kluczowe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zapotrzebowaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, jako że taki materiał opałowy odznacza się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę w trakcie wykorzystania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. W momencie wyboru materiału warto przeczytać opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by także kupować produkty certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością produktu, co zapewnia, że jego wybór stanowi udaną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury podczas spalania, które równo rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Dobrym Mieście gorąco zachęcamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Pellet odznacza się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie dla otoczenia, ponieważ jest to materiał wytwarzany z strużyn drzew iglastych lub wiórów z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne zasady kooperacji, a jednocześnie atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Dobrym Mieście oraz w całym kraju, dlatego już teraz zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Dobre Miasto

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet workowany stanowi zawsze udany wybór. Można go wykorzystać do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, gdyż jest to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do