phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Wieliczce.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Wieliczce i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także cecha, która potwierdza przewagę naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom i weryfikacjom jakościowym nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem wyłącznie trocin pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem oraz innymi minerałami, co zapewnia między innymi niewielką spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zweryfikowanych sprzedawców trocin, przez co mamy gwarancję co do doskonałej klasy wykorzystywanego surowca. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Wieliczka oraz wielu regionach kraju, utrzymując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez naszą firmę pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne i bezpieczne ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych oraz firmowych to jedno z najważniejszych zadań na okres zimy, który wiąże się na przykład z poszukiwaniem odpowiedniego pelletu. W ostatnim czasie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru podstawowych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane szczególnie w przypadku osób oczekujących optymalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby zakupione materiały cechowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie tak mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź uszkodzenia. Sprzedawany przez nas TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne normy jakościowe, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy również pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Wieliczka realizujemy od wielu lat – zapraszamy do nabycia produktu oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą popularnością i zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. Nie jest to niczym dziwnym, jako że tego typu materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią oraz ekologią wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania domów, jak też obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów do atmosfery, którą można przyrównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem produktu warto sprawdzić opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto również wybierać materiały certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zakup może być uznany za idealną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest wydajne i zapewnia wymaganą ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które w jednolity sposób rozprowadza się po pomieszczeniach. Kupujących w Wieliczce serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie wymagania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał opałowy wyróżnia się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne, jako że jest to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki kooperacji, jak również optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Wieliczce oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wieliczka

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany stanowi świetny wybór. Można go zastosować do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków firmowych, ponieważ jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do