phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Świdwinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Świdwinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym jakości stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, sumiennie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem jedynie trocin pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub innymi minerałami, co gwarantuje między innymi minimalną podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie sprawdzonych sprzedawców drewna, co sprawia, że mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości wykorzystywanego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Świdwin oraz całym kraju, dbając o jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne oraz sprawdzone metody ogrzewania domu lub firmy stanowi jedno z głównych zadań na okres zimowy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem solidnego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych czynników. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania innymi sposobami, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest cenione szczególnie wśród osób koncentrujących się na minimalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Tylko takim sposobem mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub uszkodzenia. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można przy tym zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Świdwinie prowadzimy od wielu lat – zachęcamy do kupna produktu oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zapotrzebowaniem, które cały czas rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że taki materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością i ekologią wykorzystania, jak też różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak również obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą możemy przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. W momencie wyboru pelletu należy przeczytać opinie o pellecie, tak by zakupiony przedmiot sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by także wybierać produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą opału, co gwarantuje, że jego wykorzystanie stanowi trafioną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i gwarantuje odpowiednią ilość ciepła w trakcie spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Świdwinie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy odznacza się wysoką wydajnością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne, gdyż jest to opał wytwarzany z trocin drewna iglastego i wiórów z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy świetne warunki współpracy, jak też przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Świdwinie oraz w całym kraju, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Świdwin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet drzewny to idealny wybór. Może być użyty do ogrzewania pomieszczeń prywatnych i budynków przemysłowych, gdyż jest to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do