phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Lubrańcu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Lubrańcu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom i weryfikacjom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się użyciem wyłącznie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co przekłada się na na przykład minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zweryfikowanych sprzedawców drewna, przez co mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy tego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Lubrańcu oraz całej Polsce, dbając o jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Ekologiczne i niezawodne ogrzewanie domu bądź przedsiębiorstwa to jedno z najistotniejszych zadań na czas zimy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Obecnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru podstawowych powodów. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi metodami, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest doceniane w szczególności wśród osób skupiających się na optymalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie tak można zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź awarii. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne wymagania, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można jednocześnie pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Lubrańcu prowadzimy już od wielu lat – zapraszamy do nabycia materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki są najistotniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zainteresowaniem, które cały czas wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że tego rodzaju materiał opałowy odznacza się ekonomią i ekologią używania, a także wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru materiału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto również wykorzystywać materiały z odpowiednimi atestami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą opału, co zapewnia, że jego wybór może być uznany za doskonałą inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest efektywne i zapewnia pożądaną ilość ciepła podczas spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Lubrańcu gorąco zapraszamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co potwierdza, że może spełnić wszystkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał wyróżnia się optymalną wydajnością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na otoczenie, jako że jest to materiał opałowy produkowany z trocin drzew iglastych oraz wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zapewnić korzystne warunki współpracy, a przy tym atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Lubrańcu oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Lubraniec

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany stanowi doskonały wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania gospodarstw domowych oraz budynków firmowych, jako że jest to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do