phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kępnie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kępnie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który podkreśla przewagę oferowanego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym produktu nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, sumiennie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem jedynie trocin pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co przekłada się na na przykład minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych dostawców trociny, dzięki czemu mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy używanego przez nas surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Kępnie oraz całym kraju, dbając o jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie mieszkania czy innego budynku to jedno z kluczowych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się w szczególności z szukaniem wydajnego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje na coraz większej popularności przez kilka kluczowych czynników. Jednym z nich jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione szczególnie wśród osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby kupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Jedynie tak możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można jednocześnie pominąć tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Kępnie realizujemy od wielu lat – zachęcamy do zakupu produktu i do zadawania pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie mają kluczowe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz uznaniem, które cały czas się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na fakt, że taki opał wyróżnia się niskim kosztem i ekologią spalania, a także szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem pelletu należy sprawdzić opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto pamiętać, by również kupować materiały z właściwymi oznaczeniami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością materiału opałowego, co zapewnia, że jego zastosowanie stanowi doskonałą inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Kępnie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Paliwo odznacza się wysoką wydajnością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Warto również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na naturę, gdyż jest to materiał produkowany z strużyn drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zapewnić świetne zasady kooperacji, jak również niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Kępnie oraz w całej Polsce – już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kępno

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet drzewny stanowi zawsze udany wybór. Może być użyty do zapewniania ciepła na terenie gospodarstw domowych oraz budynków przemysłowych, ponieważ to materiał o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do