phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Suchaniu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Suchaniu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się wysokimi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który udowadnia wyższość naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom i audytom dotyczącym jakości nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się użyciem wyłącznie materiałów pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co oznacza między innymi niewielką podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko zaufanych dostawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej jakości wykorzystywanego materiału. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w Suchaniu oraz całym kraju, dbając o jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Przyjazne naturze i sprawdzone ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych oraz firmowych stanowi jedno z kluczowych zadań na okres zimowy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem solidnego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy zyskuje na coraz większym uznaniu z kilku podstawowych czynników. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, ze względu na to jest pożądane w szczególności w przypadku osób oczekujących optymalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo odznaczało się świetną jakością. Wyłącznie takim sposobem mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obecne wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy również pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Suchaniu prowadzimy od wielu lat – zapraszamy do nabycia opału i do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie mają kluczowe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz uznaniem, które stale się rozwija. Nie jest to niczym zaskakującym, przez to, że taki opał odznacza się niskim kosztem oraz ekologią użytkowania, a także szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem opału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy także wybierać materiały z odpowiednimi poświadczeniami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zakup może być uznany za udaną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i zapewnia odpowiednią ilość ciepła na etapie spalania, które w jednolity sposób rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Suchaniu gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszystkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych klientów. Materiał odznacza się wysoką wydajnością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na otoczenie, ponieważ jest to opał produkowany z trocin drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady partnerstwa, a jednocześnie optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Suchań oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Suchań

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet opałowy to zawsze udany wybór. Można go zastosować do zapewniania ciepła w obrębie budynków prywatnych oraz obiektów biznesowych, jako że to paliwo o szerokim zastosowaniu. W roli zaufanego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do