phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Wiskitkach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Wiskitkach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się optymalnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu nieustannie kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet cechuje się użyciem jedynie surowców pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami, co przekłada się na na przykład niską spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zweryfikowanych dostawców trociny, co sprawia, że mamy pewność w kwestii doskonałej jakości tego surowca. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w Wiskitkach oraz wielu regionach kraju, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Ekologiczne i niezawodne sposoby na ogrzewanie domu bądź innego budynku stanowi jedno z najistotniejszych zadań na okres zimy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem właściwego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę kluczowych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi surowcami, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest cenione szczególnie w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by kupione paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie takim sposobem możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy uszkodzenia. Sprzedawany przez nas TOP pellet spełnia wszelkie obecne wymagania, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można przy tym nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Wiskitkach prowadzimy już od wielu lat – zapraszamy do kupna opału oraz do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki są najistotniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą popularnością i uznaniem, które z roku na rok rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że tego typu materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska podczas wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem opału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by zakupiony przedmiot sprostał wszelkim wymaganiom. Należy również stawiać na produkty z właściwymi certyfikatami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością produktu, co zapewnia, że jego wykorzystanie może być uznane za świetną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest skuteczne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury w trakcie spalania, które równomiernie rozprowadza się po pokojach. Kupujących w Wiskitkach serdecznie zapraszamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Opał wyróżnia się optymalną wydajnością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Należy też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na środowisko naturalne, jako że jest to materiał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki współpracy, a przy tym przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Wiskitki oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wiskitki

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet opałowy stanowi doskonały wybór. Można go zastosować do zapewniania pożądanej temperatury na terenie budynków prywatnych i obiektów przemysłowych, gdyż jest to opał o szerokim zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do