phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Osieku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Osieku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także cecha, która potwierdza przewagę naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom i audytom dotyczącym jakości nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, szczegółowo dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się użyciem tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na między innymi niską podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zweryfikowanych sprzedawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej klasy wykorzystywanego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Osieku oraz wielu regionach kraju, gwarantując jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Ekologiczne i bezpieczne ogrzewanie lokali mieszkalnych oraz firmowych to jedno z podstawowych zagadnień na czas zimy, który wiąże się w szczególności z poszukiwaniem właściwego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje na coraz większej popularności ze względu na kilka podstawowych powodów. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, ze względu na to jest pożądane w szczególności wśród osób koncentrujących się na optymalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by zakupione materiały charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie tak można zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy awarii. Sprzedawany przez naszą firmę TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można jednocześnie nie uwzględnić tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Osiek prowadzimy już od wielu lat – zachęcamy do kupna materiału opałowego i do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie mają największe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą popularnością i uznaniem, które nieustannie wzrasta. Nie jest to zaskoczenie, gdyż tego rodzaju materiał opałowy odznacza się ekonomią oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska podczas użytkowania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu należy sprawdzić opinie o pellecie, tak by zakupiony przedmiot sprostał wszystkim wymaganiom. Należy także wybierać produkty z właściwymi poświadczeniami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą opału, co gwarantuje, że jego zakup może być uznany za doskonałą inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest efektywne i gwarantuje odpowiednią ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych w Osieku serdecznie zachęcamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszelkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał opałowy wyróżnia się optymalną kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Należy także powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na naturę, jako że to materiał produkowany z strużyn drewna iglastego oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady kooperacji, jak również niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Osieku oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zachęcamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Osiek

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet opałowy to zawsze udany wybór. Może być użyty do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie pomieszczeń prywatnych oraz budynków firmowych, jako że to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Spore doświadczenie w tym sektorze pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do