phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Radoszycach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Radoszycach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także cecha, która udowadnia wyższość naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom i audytom dotyczącym produktu nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, sumiennie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem tylko trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi niską spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zaufanych dostawców trociny, przez co mamy gwarancję co do doskonałej jakości wykorzystywanego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Radoszyce oraz całej Polsce, utrzymując jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne i bezpieczne ogrzewanie lokali domowych czy firmowych stanowi jedno z kluczowych zadań na czas zimy, który wiąże się szczególnie z zakupem właściwego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru ważnych czynników. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, dlatego jest cenione w szczególności wśród osób koncentrujących się na minimalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały cechowały się doskonałą jakością. Wyłącznie takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź awarii. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można przy tym nie uwzględnić tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Radoszyce realizujemy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki są najistotniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz uznaniem, które z roku na rok się rozwija. To żadne zaskoczenie, jako że taki opał charakteryzuje się niskim kosztem oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie użytkowania, jak też szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed wyborem produktu należy sprawdzić opinie o pellecie, żeby zakup spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto w szczególności wykorzystywać produkty z odpowiednimi atestami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością opału, co zapewnia, że jego wykorzystanie może być uznane za idealną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest efektywne i zapewnia pożądaną ilość ciepła podczas spalania, które jednostajnie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych w Radoszycach gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszystkie wymagania i życzenia współczesnych nabywców. Paliwo charakteryzuje się świetną wydajnością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto także powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na środowisko naturalne, jako że jest to materiał opałowy produkowany z strużyn drewna iglastego lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki współpracy, jak również optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Radoszycach oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Radoszyce

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet opałowy to świetny wybór. Można go zastosować do zapewniania ciepła na terenie domów, mieszkań i budynków firmowych, ponieważ jest to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do