phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Sędziszowie Małopolskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Sędziszowie Małopolskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha dostępnego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem jedynie trocin wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co gwarantuje na przykład minimalną spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zweryfikowanych dostawców drewna, przez co mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości wykorzystywanego surowca. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Sędziszów Małopolski oraz licznych regionach Polski, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne i sprawdzone ogrzewanie mieszkania lub firmy stanowi jedno z kluczowych zagadnień na okres zimy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Obecnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę kluczowych czynników. Jednym z nich jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest pożądane w szczególności wśród osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by kupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie takim sposobem mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub uszkodzenia. Sprzedawany u nas TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne normy jakościowe, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie można również zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Sędziszowie Małopolskim realizujemy już od dawna – zapraszamy do kupna opału i do zadawania pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą popularnością i uznaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że taki materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska w trakcie wykorzystania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, którą możemy porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy w szczególności kupować produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą produktu, co powoduje, że jego zakup może być uznany za idealną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które w równomierny sposób rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Sędziszowie Małopolskim gorąco zachęcamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Paliwo wyróżnia się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu dla otoczenia, jako że to opał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki partnerstwa, jak również korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Sędziszowie Małopolskim oraz na terenie całej Polski – już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Sędziszów Małopolski

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet opałowy to idealny wybór. Można go zastosować do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie domów, mieszkań i obiektów biznesowych, jako że jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Wieloletnie doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do