phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Modliborzycach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Modliborzycach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik dostępnego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom oraz audytom dotyczącym produktu nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem wyłącznie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem oraz innymi minerałami, co przekłada się na na przykład minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych sprzedawców drewna, dzięki czemu jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy używanego przez nas surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Modliborzycach oraz całym kraju, utrzymując jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych składach opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne i niezawodne ogrzewanie pomieszczeń domowych lub firmowych to jedno z najważniejszych zadań na czas zimy, który kojarzy się szczególnie z szukaniem właściwego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych czynników. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, przez co jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących optymalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Tylko tak można ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy awarii. Sprzedawany przez nas workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy jednocześnie zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Modliborzyce realizujemy już od wielu lat – zapraszamy do kupna opału i do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty mają największe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz zapotrzebowaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż tego rodzaju materiał opałowy odznacza się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko podczas użytkowania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania domów, jak także budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem produktu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by zakupiony przedmiot spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto również stawiać na produkty z właściwymi poświadczeniami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego wykorzystanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury na etapie spalania, które w równy sposób rozprowadza się po budynku. Kupujących w Modliborzycach gorąco zapraszamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Materiał wyróżnia się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na otoczenie, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki partnerstwa, a także niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Modliborzyce oraz w całym kraju – już teraz zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Modliborzyce

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany stanowi doskonały wybór. Można go użyć do ogrzewania pomieszczeń prywatnych i budynków przemysłowych, gdyż jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Ogromne doświadczenie w branży pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do