phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Piątku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Piątku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha dostępnego u nas pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom i weryfikacjom jakościowym stale kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi minerałami, co gwarantuje między innymi minimalną spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie sprawdzonych sprzedawców drewna, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej klasy tego surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Piątek oraz licznych regionach Polski, zapewniając jego najwyższą jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Przyjazne naturze i niezawodne metody ogrzewania mieszkania lub przedsiębiorstwa stanowi jedno z kluczowych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje coraz większą popularność przez kilka istotnych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione w szczególności wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie w ten sposób można uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy usterki. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można także pominąć tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Piątek prowadzimy od dawna, dlatego zachęcamy do nabycia materiału opałowego i do zadawania pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż taki materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska w trakcie spalania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru produktu warto przeczytać opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto przede wszystkim wybierać materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością produktu, co powoduje, że jego zakup może być uznany za doskonałą inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest wydajne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła podczas spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Piątku serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszelkie wymagania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy charakteryzuje się świetną kalorycznością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto też wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na otoczenie, jako że jest to materiał opałowy produkowany z trocin drewna iglastego lub wiórów z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy świetne warunki partnerstwa, a przy tym atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Piątku oraz w całym kraju – już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Piątek

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet opałowy to zawsze udany wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania domów, mieszkań i budynków firmowych, ponieważ jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do