phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Siemianowicach Śląskich.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Siemianowicach Śląskich i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również cecha, która potwierdza wyższość naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki regularnym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, sumiennie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z tylko surowców wolnych od nieczystości związanych z piaskiem lub pozostałymi minerałami, co gwarantuje między innymi niewielką spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zaufanych sprzedawców drewna, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości tego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Siemianowicach Śląskich oraz wielu regionach kraju, zapewniając jego optymalną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Ekologiczne i sprawdzone metody ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych oraz firmowych to jedno z podstawowych zadań na czas zimy, który kojarzy się na przykład z poszukiwaniem wydajnego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy zyskuje na coraz większej popularności z paru podstawowych czynników. Jednym z najważniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, przez co jest doceniane w szczególności w przypadku osób koncentrujących się na minimalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby kupione paliwo charakteryzowało się wysoką jakością. Tylko takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji czy uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne wymagania, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można również nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Siemianowice Śląskie realizujemy już od wielu lat – zapraszamy do nabycia produktu i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają największe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą renomą i zainteresowaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, gdyż taki materiał opałowy odznacza się opłacalnością i minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury w trakcie spalania, a także wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru produktu należy przeczytać opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto pamiętać, by przede wszystkim wykorzystywać materiały z właściwymi oznaczeniami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zakup stanowi idealną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po budynku. Kupujących w Siemianowicach Śląskich serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Pellet odznacza się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu dla natury, jako że jest to materiał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego i wiórów z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne zasady współpracy, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Siemianowicach Śląskich oraz na terenie całej Polski – już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Siemianowice Śląskie

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet workowany stanowi doskonały wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła na terenie gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, ponieważ to opał o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do