phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Słomnikach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Słomnikach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik, który podkreśla przewagę sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co oznacza między innymi minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zaufanych dostawców drewna, wskutek czego mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Słomniki oraz całym kraju, gwarantując jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze i sprawdzone metody ogrzewania domu lub innego budynku stanowi jedno z podstawowych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się na przykład z poszukiwaniem najlepszego pelletu. W ostatnich latach ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka istotnych powodów. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest doceniane w szczególności w przypadku osób koncentrujących się na minimalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo cechowało się wysoką jakością. Tylko w ten sposób można uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź awarii. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie możemy przy tym zapomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Słomnikach prowadzimy od wielu lat – zapraszamy do kupna produktu i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie mają kluczowe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz zainteresowaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego rodzaju opał charakteryzuje się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska w trakcie spalania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem produktu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto w szczególności kupować materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością produktu, co zapewnia, że jego zastosowanie może być uznane za trafioną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest efektywne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Słomnikach gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał opałowy odznacza się optymalną wydajnością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Należy również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne, gdyż jest to opał produkowany z trocin drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki współpracy, a także przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Słomniki oraz w całej Polsce – już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Słomniki

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet drzewny stanowi rewelacyjny wybór. Może być zastosowany do ogrzewania pomieszczeń prywatnych i budynków biznesowych, jako że jest to paliwo o szerokim zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Spore działanie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do