phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Białym Borze.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Białym Borze i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również cecha, która podkreśla przewagę sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, dokładnie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem jedynie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na na przykład niewielką spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie sprawdzonych dostawców drewna, wskutek czego mamy pewność w kwestii doskonałej klasy używanego przez nas surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Biały Bór oraz całej Polsce, zapewniając jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Naturalne oraz sprawdzone metody ogrzewania domu bądź przedsiębiorstwa stanowi jedno z kluczowych zagadnień na okres zimy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem solidnego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru podstawowych czynników. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, dlatego jest pożądane zwłaszcza wśród osób skupiających się na minimalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie takim sposobem możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź awarii. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można przy tym nie wspomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Biały Bór prowadzimy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu materiału opałowego i do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie mają kluczowe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem, które z roku na rok rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że tego rodzaju materiał opałowy odznacza się ekonomią i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury podczas spalania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania domów, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem pelletu warto przeczytać opinie o pellecie, tak by zakup spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy przede wszystkim wykorzystywać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą opału, co gwarantuje, że jego wybór stanowi idealną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest efektywne i zapewnia pożądaną ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Białym Borze gorąco zapraszamy do kupna opału - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszelkie wymagania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Materiał wyróżnia się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest również podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na otoczenie, ponieważ to materiał wytwarzany z strużyn drewna iglastego i wiórów z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady współpracy, jak też korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Białym Borze oraz w całym kraju – już teraz zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Biały Bór

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet workowany stanowi doskonały wybór. Może być zastosowany do zapewniania pożądanej temperatury na terenie domów, mieszkań oraz obiektów przemysłowych, jako że to materiał o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Spore działanie w branży pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do