phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kętrzynie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kętrzynie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który udowadnia wyższość dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu opałowego, dokładnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami, co gwarantuje na przykład niską spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie zaufanych sprzedawców drewna, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Kętrzynie oraz całej Polsce, zapewniając jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i bezpieczne ogrzewanie mieszkania czy przedsiębiorstwa to jedno z podstawowych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. W ostatnich latach ten materiał opałowy zyskuje na coraz większej popularności ze względu na parę ważnych czynników. Jednym z nich jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, przez co jest doceniane w szczególności w przypadku osób skupiających się na taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub usterki. Sprzedawany przez nas TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne wymagania, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie możemy jednocześnie nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Kętrzynie realizujemy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu produktu i do zadawania pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki są najistotniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem, które z roku na rok rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na fakt, że tego typu materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko podczas używania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak i obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów do otoczenia, którą możemy porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru pelletu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by w szczególności wykorzystywać materiały z właściwymi poświadczeniami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością materiału opałowego, co gwarantuje, że jego wybór stanowi idealną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest niezawodne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Kupujących w Kętrzynie gorąco zapraszamy do kupna produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Pellet wyróżnia się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto również podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na naturę, jako że jest to opał produkowany z trocin drewna iglastego i ścinek z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne warunki współpracy, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Kętrzyn oraz w całej Polsce – już dziś zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kętrzyn

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet workowany stanowi świetny wybór. Może być zastosowany do ogrzewania budynków prywatnych i budynków biznesowych, jako że jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do