phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Limanowej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Limanowej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się optymalnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet odznacza się użyciem tylko trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co gwarantuje między innymi niską podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych sprzedawców drewna, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Limanowa oraz całym kraju, gwarantując jego optymalną jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz sprawdzone ogrzewanie lokali domowych oraz firmowych stanowi jedno z głównych zadań na okres zimowy, który wiąże się w szczególności z poszukiwaniem właściwego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę podstawowych czynników. Jednym z nich jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, ze względu na to jest pożądane szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na optymalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Jedynie w taki sposób można uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszystkie aktualne regulacje, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy także nie wspomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Limanowej prowadzimy już od dawna – zachęcamy do kupna produktu i do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz uznaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż tego typu opał wyróżnia się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę w trakcie spalania, jak też różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, którą możemy przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru produktu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto również kupować produkty certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą produktu, co powoduje, że jego wykorzystanie może być uznane za trafioną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia pożądaną ilość temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po budynku. Klientów w Limanowej gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby współczesnych nabywców. Pellet charakteryzuje się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na środowisko naturalne, ponieważ to materiał wytwarzany z trocin drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki partnerstwa, a przy tym przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Limanowej oraz w całej Polsce – już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Limanowa

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet opałowy to rewelacyjny wybór. Może być zastosowany do ogrzewania budynków prywatnych oraz obiektów biznesowych, gdyż to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do