phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Leśnicy.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Leśnicy i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik oferowanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom oraz audytom dotyczącym jakości nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z tylko trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co przekłada się na między innymi niewielką podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie zaufanych sprzedawców drewna, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości tego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Leśnica oraz całej Polsce, utrzymując jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Przyjazne naturze i sprawdzone ogrzewanie lokali mieszkalnych oraz firmowych stanowi jedno z podstawowych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem najlepszego pelletu. W ostatnim czasie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka istotnych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, ze względu na to jest doceniane w szczególności w przypadku osób skupiających się na minimalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Jedynie takim sposobem mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź uszkodzenia. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne wymagania, co udowadnia przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie można przy tym pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Leśnica realizujemy od dawna, dlatego zachęcamy do kupna opału i do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz uznaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że tego typu opał wyróżnia się ekonomią oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury w trakcie użytkowania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem opału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto również wybierać produkty certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością produktu, co sprawia, że jego wykorzystanie stanowi świetną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest efektywne i zapewnia odpowiednią ilość temperatury w trakcie spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pomieszczeniach. Kupujących w Leśnicy gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszystkie oczekiwania oraz życzenia współczesnych klientów. Materiał opałowy charakteryzuje się świetną wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto także wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na otoczenie, ponieważ jest to opał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne zasady partnerstwa, jak też optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Leśnicy oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Leśnica

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany to zawsze udany wybór. Można go użyć do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów biznesowych, jako że to materiał o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Wieloletnie doświadczenie w tym sektorze pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do