phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Szczebrzeszynie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Szczebrzeszynie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom oraz audytom jakościowym ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi minerałami, co gwarantuje na przykład niewielką podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie sprawdzonych dostawców trocin, wskutek czego jesteśmy pewni jak najwyższej klasy tego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Szczebrzeszyn oraz całym kraju, zapewniając jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Ekologiczne oraz sprawdzone metody ogrzewania lokali domowych czy firmowych stanowi jedno z podstawowych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się na przykład z szukaniem wydajnego pelletu. Aktualnie ten materiał opałowy zdobywa na coraz większej popularności przez kilka istotnych czynników. Jednym z nich jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest pożądane zwłaszcza wśród osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby wykorzystywane paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Tylko tak mamy szansę uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy przy tym zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Szczebrzeszynie realizujemy już od dawna – zachęcamy do zakupu materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zapotrzebowaniem, które nieustannie się rozwija. Nie jest to niczym zaskakującym, ze względu na fakt, że taki opał odznacza się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę w trakcie użytkowania, a także szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu należy sprawdzić opinie o pellecie, tak by produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto w szczególności wybierać produkty z odpowiednimi atestami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą opału, co powoduje, że jego wykorzystanie może być uznane za trafioną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest wydajne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła w trakcie spalania, które równomiernie rozchodzi się po pokojach. Kupujących w Szczebrzeszynie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał opałowy odznacza się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto również powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na przyrodę, gdyż jest to opał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki partnerstwa, a przy tym atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Szczebrzeszyn oraz w całej Polsce – już dziś zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Szczebrzeszyn

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet workowany to zawsze udany wybór. Może być wykorzystany do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie domów, mieszkań oraz budynków firmowych, gdyż to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Ogromne doświadczenie w tym sektorze pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do