phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Olszynie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Olszynie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który potwierdza wyższość naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom i audytom jakościowym ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet wyróżnia się użyciem tylko trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co gwarantuje między innymi minimalną podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie zweryfikowanych dostawców drewna, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej klasy używanego przez nas materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Olszyna oraz całym kraju, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez naszą firmę pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych składach opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz sprawdzone ogrzewanie mieszkania czy przedsiębiorstwa stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimy, który wiąże się między innymi z zakupem właściwego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zdobywa coraz większą popularność z paru kluczowych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, przez co jest pożądane w szczególności wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by zakupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie tak można uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy bądź uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne wytyczne, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można przy tym nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Olszyna prowadzimy już od dawna – zapraszamy do nabycia materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty są najważniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zainteresowaniem, które nieustannie rośnie. Nie jest to zaskoczenie, jako że taki materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem oraz ekologią używania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania domów, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Podczas wyboru materiału warto przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy pamiętać, by również wykorzystywać materiały z właściwymi certyfikatami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością produktu, co zapewnia, że jego wybór może być uznany za trafioną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest wydajne i gwarantuje odpowiednią ilość temperatury w trakcie spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Olszynie serdecznie zachęcamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co gwarantuje, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania i życzenia współczesnych klientów. Materiał odznacza się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na środowisko naturalne, jako że jest to materiał produkowany z trocin drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zapewnić świetne warunki partnerstwa, jak też przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Olszyna oraz w całym kraju, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Olszyna

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet workowany stanowi doskonały wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów firmowych, gdyż jest to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli zaufanego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do