phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Sierakowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Sierakowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom oraz audytom dotyczącym jakości stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem wyłącznie trocin pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi składnikami, co gwarantuje między innymi niską podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie zaufanych dostawców trociny, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej klasy wykorzystywanego materiału. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Sieraków oraz całej Polsce, dbając o jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez nas pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych lub firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zadań na okres zimy, który kojarzy się w szczególności z poszukiwaniem solidnego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa na coraz większym uznaniu ze względu na kilka ważnych czynników. Jednym z nich jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi sposobami, a nawet z sieci ciepłowniczej, przez co jest pożądane w szczególności wśród osób skupiających się na optymalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką zawartość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by zakupione materiały charakteryzowały się doskonałą jakością. Tylko takim sposobem można ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź awarii. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wymagania, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy przy tym pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Sieraków realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do kupna produktu oraz do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i zainteresowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki opał charakteryzuje się opłacalnością i minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury podczas wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą można porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby zakupiony przedmiot spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy pamiętać, by także wykorzystywać materiały z właściwymi certyfikatami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością opału, co gwarantuje, że jego wybór może być uznany za idealną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest niezawodne i zapewnia pożądaną produkcję temperatury w trakcie spalania, które równo rozchodzi się po pokojach. Kupujących w Sierakowie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszystkie wymagania i życzenia współczesnych nabywców. Pellet charakteryzuje się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Należy też wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie dla otoczenia, jako że to materiał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady partnerstwa, a przy tym niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Sierakowie oraz w całym kraju, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Sieraków

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet workowany stanowi zawsze udany wybór. Można go wykorzystać do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie gospodarstw domowych oraz budynków przemysłowych, ponieważ to materiał o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do