phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Żabnie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Żabnie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również cecha, która podkreśla wyższość oferowanego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki okresowym badaniom oraz audytom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem jedynie surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje między innymi niewielką podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trocin, przez co jesteśmy pewni doskonałej klasy używanego przez nas materiału. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Żabnie oraz całym kraju, gwarantując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i sprawdzone ogrzewanie lokali domowych czy firmowych to jedno z głównych zadań na okres zimy, który kojarzy się w szczególności z szukaniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje na coraz większej popularności ze względu na parę istotnych powodów. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania innymi metodami, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest cenione szczególnie w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by zakupione paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Tylko w ten sposób można zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet spełnia wszelkie aktualne regulacje, co udowadnia objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można przy tym nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Żabnie prowadzimy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna opału oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które stale się rozwija. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki opał wyróżnia się opłacalnością i ekologią spalania, jak również wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru materiału należy sprawdzić opinie o pellecie, aby towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy również stawiać na produkty certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego zakup stanowi świetną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest skuteczne i gwarantuje wymaganą ilość temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozprowadza się po budynku. Klientów w Żabnie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co gwarantuje, że może spełnić wszelkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Opał cechuje się wysoką wydajnością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy także wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na otoczenie, ponieważ to materiał wytwarzany z trocin drzew iglastych oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy doskonałe warunki kooperacji, jak również przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Żabnie oraz na terenie całego kraju – już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Żabno

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet opałowy stanowi rewelacyjny wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła na terenie pomieszczeń prywatnych oraz obiektów biznesowych, gdyż jest to opał o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do