phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Nowym Stawie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Nowym Stawie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik, który podkreśla przewagę sprzedawanego u nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom oraz audytom jakościowym nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się użyciem jedynie trocin pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami, co gwarantuje na przykład niewielką spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zweryfikowanych dostawców trociny, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej jakości używanego przez nas surowca. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w Nowym Stawie oraz całym kraju, dbając o jego najwyższą jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Przyjazne naturze i niezawodne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych czy firmowych to jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się w szczególności z zakupem solidnego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy zdobywa na coraz większym uznaniu z kilku ważnych czynników. Jednym z nich jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi surowcami, także sieciowego, co sprawia, że jest pożądane szczególnie w przypadku osób oczekujących optymalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by zakupione paliwo cechowało się najwyższą jakością. Jedynie tak mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub awarii. Sprzedawany w naszym sklepie workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne regulacje, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można również zapomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Nowym Stawie realizujemy od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu opału i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz zainteresowaniem, które cały czas się rozwija. Nie jest to niczym dziwnym, gdyż taki materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę w trakcie użytkowania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. W momencie wyboru pelletu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto w szczególności wybierać materiały z właściwymi certyfikatami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą produktu, co powoduje, że jego wybór stanowi świetną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i zapewnia odpowiednią ilość ciepła podczas spalania, które w jednolity sposób rozprowadza się po pomieszczeniach. Kupujących w Nowym Stawie gorąco zachęcamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co gwarantuje, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Materiał opałowy wyróżnia się optymalną wydajnością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest także powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na otoczenie, ponieważ to opał wytwarzany z trocin drzew iglastych lub wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady partnerstwa, a jednocześnie przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Nowy Staw oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Nowy Staw

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet drzewny to doskonały wybór. Można go użyć do ogrzewania domów, mieszkań i obiektów firmowych, jako że to opał o szerokim zastosowaniu. W roli wiodącego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Ogromne doświadczenie w tym sektorze pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do