phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Oleśnie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Oleśnie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również cecha, która udowadnia wyższość naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom i audytom dotyczącym jakości nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem wyłącznie materiałów pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na na przykład minimalną spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zaufanych dostawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej klasy tego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Oleśnie oraz całym kraju, zapewniając jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Ekologiczne i niezawodne metody ogrzewania lokali domowych lub firmowych stanowi jedno z podstawowych zadań na czas zimowy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem wydajnego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje coraz większą popularność przez parę kluczowych czynników. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, dlatego jest doceniane szczególnie w przypadku osób skupiających się na taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie tak można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji lub awarii. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wymagania, co potwierdza przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można także nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Olesno realizujemy od wielu lat – zachęcamy do zakupu materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zapotrzebowaniem, które nieustannie się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż taki materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko w trakcie wykorzystania, jak również różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do atmosfery, którą możemy przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. W momencie wyboru pelletu warto sprawdzić opinie o pellecie, aby zakupiony przedmiot sprostał wszelkim wymaganiom. Należy przede wszystkim stawiać na materiały certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego wybór stanowi świetną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i zapewnia wymaganą ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Oleśnie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszelkie wymagania oraz życzenia współczesnych nabywców. Paliwo wyróżnia się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na naturę, gdyż to opał produkowany z strużyn drewna iglastego oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady partnerstwa, a przy tym optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Oleśnie oraz w całej Polsce – już teraz zapraszamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Olesno

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet workowany to zawsze udany wybór. Można go użyć do ogrzewania pomieszczeń prywatnych oraz budynków firmowych, gdyż jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do