phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Przemkowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Przemkowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się wysokimi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także cecha, która potwierdza przewagę dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom i audytom jakościowym nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład minimalną spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie sprawdzonych dostawców drewna, co sprawia, że mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości tego surowca. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Przemków oraz całej Polsce, dbając o jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Naturalne i bezpieczne metody ogrzewania domu lub firmy stanowi jedno z kluczowych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem solidnego pelletu. Obecnie ten materiał zdobywa na coraz większym uznaniu ze względu na kilka podstawowych powodów. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, przez co jest cenione w szczególności w przypadku osób oczekujących optymalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Tylko takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub uszkodzenia. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne wymagania, co podkreśla objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy również nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Przemków realizujemy od dawna – zapraszamy do nabycia opału oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie są najistotniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą renomą i uznaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż tego typu materiał opałowy odznacza się niskim kosztem oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska w trakcie używania, jak również szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania domów, jak również obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do otoczenia, którą można porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. W momencie wyboru pelletu należy sprawdzić opinie o pellecie, aby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy w szczególności kupować produkty certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością opału, co sprawia, że jego zakup może być uznany za idealną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest wydajne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury w trakcie spalania, które w równy sposób rozprowadza się po pomieszczeniach. Kupujących w Przemkowie serdecznie zachęcamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co podkreśla, że jest w stanie spełnić wszystkie wymagania oraz życzenia współczesnych nabywców. Pellet wyróżnia się wysoką wydajnością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na otoczenie, gdyż jest to materiał produkowany z strużyn drzew iglastych lub ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy świetne warunki kooperacji, jak też niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Przemków oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Przemków

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet workowany stanowi idealny wybór. Można go zastosować do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie domów, mieszkań oraz obiektów przemysłowych, gdyż to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do