phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Myszyńcu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Myszyńcu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który potwierdza przewagę oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom oraz audytom jakościowym ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem wyłącznie surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co przekłada się na na przykład niewielką spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko zweryfikowanych dostawców trociny, co sprawia, że mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Myszyniec oraz całej Polsce, gwarantując jego najwyższą jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Przyjazne naturze i niezawodne ogrzewanie domu lub przedsiębiorstwa to jedno z podstawowych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się szczególnie z szukaniem właściwego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka podstawowych powodów. Jednym z najistotniejszych jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, przez co jest cenione w szczególności w przypadku osób oczekujących optymalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby zakupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie takim sposobem można ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji bądź usterki. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można również nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Myszyniec realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do kupna produktu i do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które cały czas się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na fakt, że taki materiał opałowy odznacza się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury w trakcie wykorzystania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. W momencie wyboru pelletu należy sprawdzić opinie o pellecie, tak by zakupiony towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy również wykorzystywać materiały z odpowiednimi certyfikatami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą opału, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za świetną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła podczas spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Myszyńcu gorąco zapraszamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych klientów. Pellet charakteryzuje się świetną wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na otoczenie, ponieważ jest to opał produkowany z strużyn drzew iglastych lub wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady współpracy, a jednocześnie niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Myszyniec oraz w całym kraju – już dziś zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Myszyniec

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet drzewny to zawsze udany wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania gospodarstw domowych i budynków przemysłowych, ponieważ jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Ogromne doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do