phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Brzesku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Brzesku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także cecha, która podkreśla przewagę oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki regularnym badaniom oraz audytom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem jedynie surowców wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz innymi minerałami, co oznacza na przykład minimalną spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych sprzedawców trociny, wskutek czego mamy gwarancję co do doskonałej klasy używanego przez nas materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Brzesku oraz całej Polsce, zapewniając jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie mieszkania czy innego budynku to jedno z podstawowych zadań na czas zimowy, który wiąże się na przykład z poszukiwaniem wydajnego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka podstawowych powodów. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi sposobami, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest pożądane w szczególności wśród osób oczekujących minimalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by zakupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne regulacje, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy jednocześnie nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Brzesko prowadzimy od wielu lat – zapraszamy do zakupu produktu i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki są najważniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą renomą i zainteresowaniem, które z roku na rok rośnie. To żadne zaskoczenie, gdyż taki materiał opałowy odznacza się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę podczas spalania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów do powietrza, którą możemy przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed wyborem materiału należy przeczytać opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy w szczególności wykorzystywać produkty certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za idealną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia odpowiednią produkcję ciepła na etapie spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Brzesku serdecznie zapraszamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co podkreśla, że może spełnić wszelkie wymagania oraz życzenia współczesnych nabywców. Opał charakteryzuje się wysoką wydajnością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na otoczenie, ponieważ to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady kooperacji, a jednocześnie optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Brzesko oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Brzesko

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet drzewny stanowi doskonały wybór. Może być zastosowany do ogrzewania pomieszczeń prywatnych i obiektów biznesowych, ponieważ to paliwo o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do