phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Ozorkowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Ozorkowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który potwierdza wyższość naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom i audytom jakościowym stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem wyłącznie trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi niską podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych dostawców trocin, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości tego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Ozorków oraz całym kraju, dbając o jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Przyjazne naturze oraz niezawodne ogrzewanie pomieszczeń domowych oraz firmowych to jedno z głównych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem właściwego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę kluczowych czynników. Jednym z nich jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi surowcami, a nawet sieciowego, dlatego jest doceniane szczególnie w przypadku osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by wykorzystywane paliwo cechowało się wysoką jakością. Jedynie takim sposobem mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji czy uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, co udowadnia przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy również nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Ozorków realizujemy od wielu lat – zachęcamy do kupna opału oraz do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz zainteresowaniem, które cały czas wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki opał charakteryzuje się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury w trakcie użytkowania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak też obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, którą możemy porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru materiału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by zakupiony przedmiot spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy przede wszystkim stawiać na materiały certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego zastosowanie stanowi udaną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest skuteczne i zapewnia odpowiednią produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które w jednolity sposób rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Ozorkowie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania oraz potrzeby współczesnych klientów. Materiał opałowy charakteryzuje się świetną kalorycznością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Należy także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu dla środowiska naturalnego, gdyż to materiał produkowany z trocin drzew iglastych lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy doskonałe warunki partnerstwa, a przy tym przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Ozorków oraz w całej Polsce – już dziś zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ozorków

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet workowany stanowi świetny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie gospodarstw domowych oraz obiektów biznesowych, gdyż jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do