phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Ostrorogu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Ostrorogu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom i audytom jakościowym nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, dokładnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem jedynie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami, co zapewnia na przykład minimalną podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie sprawdzonych sprzedawców trociny, wskutek czego jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości używanego przez nas surowca. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Ostroróg oraz całej Polsce, utrzymując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne i niezawodne ogrzewanie mieszkania czy przedsiębiorstwa stanowi jedno z głównych zadań na okres zimowy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem wydajnego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa coraz większe uznanie przez kilka podstawowych powodów. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest doceniane w szczególności wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by zakupione materiały charakteryzowały się świetną jakością. Wyłącznie tak możemy ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji bądź awarii. Sprzedawany przez naszą firmę workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, co udowadnia przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie możemy również pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Ostrorogu realizujemy już od dawna, dlatego zapraszamy do nabycia produktu i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie są najistotniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i uznaniem, które stale rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że tego typu opał charakteryzuje się niskim kosztem oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury w trakcie spalania, jak również różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania domów, jak i obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem materiału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, aby zakupiony towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by przede wszystkim wykorzystywać materiały z odpowiednimi atestami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością materiału opałowego, co zapewnia, że jego zakup może być uznany za idealną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i zapewnia odpowiednią ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Ostrorogu serdecznie zachęcamy do kupna produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszystkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Opał odznacza się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto także podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na przyrodę, gdyż jest to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne zasady współpracy, a także przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Ostroróg oraz w całej Polsce – już teraz zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ostroróg

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet opałowy stanowi rewelacyjny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania pożądanej temperatury na terenie gospodarstw domowych oraz obiektów biznesowych, jako że jest to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Wieloletnie doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do