phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Obornikach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Obornikach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha sprzedawanego u nas pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem tylko trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co przekłada się na między innymi minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zaufanych dostawców drewna, co sprawia, że mamy pewność w kwestii doskonałej klasy wykorzystywanego surowca. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Oborniki oraz całej Polsce, dbając o jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne oraz bezpieczne metody ogrzewania mieszkania lub przedsiębiorstwa to jedno z głównych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa na coraz większym uznaniu ze względu na parę podstawowych powodów. Jednym z nich jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania innymi sposobami, również sieciowego, ze względu na to jest pożądane szczególnie w przypadku osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione materiały charakteryzowały się najwyższą jakością. Jedynie takim sposobem można ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź awarii. Sprzedawany przez naszą firmę workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można również zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Oborniki prowadzimy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia opału i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą renomą i zainteresowaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki opał odznacza się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę podczas wykorzystania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem opału warto przeczytać opinie o pellecie, żeby zakup sprostał wszelkim wymaganiom. Warto także wykorzystywać materiały z odpowiednimi certyfikatami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za idealną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i zapewnia odpowiednią ilość ciepła na etapie spalania, które jednolicie rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Obornikach gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co potwierdza, że może spełnić wszystkie oczekiwania i życzenia współczesnych klientów. Materiał odznacza się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na naturę, ponieważ to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych lub ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady współpracy, a jednocześnie przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Obornikach oraz w całym kraju – już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Oborniki

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet opałowy stanowi doskonały wybór. Może być zastosowany do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków firmowych, ponieważ to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Długotrwałe doświadczenie w branży pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do