phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Rynie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Rynie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom oraz audytom dotyczącym jakości stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się użyciem jedynie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na na przykład minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie sprawdzonych sprzedawców trociny, co sprawia, że mamy gwarancję co do doskonałej jakości tego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Ryn oraz całej Polsce, zapewniając jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne i niezawodne sposoby na ogrzewanie lokali mieszkalnych czy firmowych to jedno z kluczowych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem właściwego pelletu. Obecnie ten opał zyskuje coraz większą popularność z kilku podstawowych czynników. Jednym z najważniejszych jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, dlatego jest cenione szczególnie wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by zakupione materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko w taki sposób mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub awarii. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszystkie aktualne regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy przy tym nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Ryn prowadzimy już od dawna – zapraszamy do kupna opału i do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą popularnością i uznaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, jako że tego typu materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością oraz ekologią używania, a także różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed wyborem materiału warto przeczytać opinie o pellecie, tak by zakup spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto także stawiać na materiały z odpowiednimi atestami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego wybór może być uznany za trafioną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest wydajne i gwarantuje odpowiednią ilość ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po budynku. Klientów w Rynie serdecznie zachęcamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co podkreśla, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Pellet cechuje się świetną wydajnością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na otoczenie, ponieważ to materiał wytwarzany z trocin drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki partnerstwa, jak też niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Ryn oraz w całym kraju, dlatego już dziś zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ryn

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet workowany to doskonały wybór. Może być użyty do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań i obiektów biznesowych, jako że jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do